DS3903E-020+T&R
Maxim IntegratedMaxim Integrated
DS3903E-020+T&R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DS3903E-020+T&R
Proizvajalec / znamka: Maxim Integrated
Opis izdelka IC POT NV TRIPLE 128POS 20-TSSOP
Podatkovni listi: DS3903E-020+T&R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DS3903E-020+T&R
Številka dela DS3903E-020+T&R Proizvajalec Maxim Integrated
Opis IC POT NV TRIPLE 128POS 20-TSSOP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 83660 pcs Podatkovni list DS3903E-020+T&R.pdf
Napetost - oskrba 2.7 V ~ 5.5 V Toleranca ±20%
Temperaturni koeficient (Typ) ±300 ppm/°C Taper Linear
Paket naprave za dobavitelja 20-TSSOP Serija -
Odpornost - Brisalec (Ohms) (Typ) 250 Odpornost (Ohms) 10k, 90k
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Število Taps 128
Število vezij 3 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vrsta pomnilnika Non-Volatile Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vmesnik I²C Lastnosti Selectable Address
natančen opis Digital Potentiometer 10k, 90k Ohm 3 Circuit 128 Taps I²C Interface 20-TSSOP Konfiguracija Potentiometer