DS3905U-020+T&R
Maxim IntegratedMaxim Integrated
Maxim Integrated
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DS3905U-020+T&R
Proizvajalec / znamka: Maxim Integrated
Opis izdelka IC POT NV TRIPLE 128POS 10-USOP
Podatkovni listi: DS3905U-020+T&R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DS3905U-020+T&R
Številka dela DS3905U-020+T&R Proizvajalec Maxim Integrated
Opis IC POT NV TRIPLE 128POS 10-USOP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5073 pcs Podatkovni list DS3905U-020+T&R.pdf
Napetost - oskrba 2.7 V ~ 5.5 V Toleranca -
Temperaturni koeficient (Typ) 123 ppm/°C Taper Linear
Paket naprave za dobavitelja 10-uMAX Serija -
Odpornost - Brisalec (Ohms) (Typ) - Odpornost (Ohms) 20k
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Število Taps 128
Število vezij 3 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vrsta pomnilnika Non-Volatile Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vmesnik I²C Lastnosti Selectable Address
natančen opis Digital Potentiometer 20k Ohm 3 Circuit 128 Taps I²C Interface 10-uMAX Konfiguracija Rheostat