DS1869S-050/T&R
pregled izdelka
Številka dela: DS1869S-050/T&R
Proizvajalec / znamka: Maxim Integrated
Opis izdelka IC RHEOSTAT DALLAST 3V 50K 8SOIC
Podatkovni listi: DS1869S-050/T&R.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DS1869S-050/T&R
Številka dela DS1869S-050/T&R Proizvajalec Maxim Integrated
Opis IC RHEOSTAT DALLAST 3V 50K 8SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 28911 pcs Podatkovni list DS1869S-050/T&R.pdf
Napetost - oskrba ±2.7 V ~ 8 V Toleranca ±20%
Temperaturni koeficient (Typ) 750 ppm/°C Taper Linear
Paket naprave za dobavitelja 8-SOIC Serija Dallastat™
Odpornost - Brisalec (Ohms) (Typ) 400 Odpornost (Ohms) 50k
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 8-SOIC (0.209", 5.30mm Width)
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Število Taps 64
Število vezij 1 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vrsta pomnilnika Non-Volatile Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Vmesnik Pushbutton, Serial Lastnosti -
natančen opis Digital Potentiometer 50k Ohm 1 Circuit 64 Taps Pushbutton, Serial Interface 8-SOIC Konfiguracija Potentiometer