DS1869S-010/T&R
Maxim IntegratedMaxim Integrated
Maxim Integrated
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DS1869S-010/T&R
Proizvajalec / znamka: Maxim Integrated
Opis izdelka IC RHEOSTAT DALLAST 3V 10K 8SOIC
Podatkovni listi: DS1869S-010/T&R.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DS1869S-010/T&R
Številka dela DS1869S-010/T&R Proizvajalec Maxim Integrated
Opis IC RHEOSTAT DALLAST 3V 10K 8SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 31439 pcs Podatkovni list DS1869S-010/T&R.pdf
Napetost - oskrba ±2.7 V ~ 8 V Toleranca ±20%
Temperaturni koeficient (Typ) 750 ppm/°C Taper Linear
Paket naprave za dobavitelja 8-SOIC Serija Dallastat™
Odpornost - Brisalec (Ohms) (Typ) 400 Odpornost (Ohms) 10k
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 8-SOIC (0.209", 5.30mm Width)
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Število Taps 64
Število vezij 1 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vrsta pomnilnika Non-Volatile Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Vmesnik Pushbutton, Serial Lastnosti -
natančen opis Digital Potentiometer 10k Ohm 1 Circuit 64 Taps Pushbutton, Serial Interface 8-SOIC Konfiguracija Potentiometer
Številka osnovnega dela DS1869
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
DS1869S-050/T&R
DS1869S-050/T&R
Proizvajalci: Maxim Integrated
Opis: IC RHEOSTAT DALLAST 3V 50K 8SOIC
Na zalogi: 28911 pcs
Prenesi: DS1869S-050/T&R.pdf
RFQ
DS1869S-100+
DS1869S-100+
Proizvajalci: Maxim Integrated
Opis: IC RHEOSTAT DALLST 3V 100K 8SOIC