DS1869S-010+T&R
Maxim IntegratedMaxim Integrated
Maxim Integrated
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DS1869S-010+T&R
Proizvajalec / znamka: Maxim Integrated
Opis izdelka IC RHEOSTAT DALLAST 3V 10K 8SOIC
Podatkovni listi: DS1869S-010+T&R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DS1869S-010+T&R
Številka dela DS1869S-010+T&R Proizvajalec Maxim Integrated
Opis IC RHEOSTAT DALLAST 3V 10K 8SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6913 pcs Podatkovni list DS1869S-010+T&R.pdf
Napetost - oskrba ±2.7 V ~ 8 V Toleranca ±20%
Temperaturni koeficient (Typ) 750 ppm/°C Taper Linear
Paket naprave za dobavitelja 8-SOIC Serija Dallastat™
Odpornost - Brisalec (Ohms) (Typ) 400 Odpornost (Ohms) 10k
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 8-SOIC (0.209", 5.30mm Width)
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Število Taps 64
Število vezij 1 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vrsta pomnilnika Non-Volatile Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vmesnik Pushbutton, Serial Lastnosti -
natančen opis Digital Potentiometer 10k Ohm 1 Circuit 64 Taps Pushbutton, Serial Interface 8-SOIC Konfiguracija Potentiometer