DS1856B-050+T&R
Maxim IntegratedMaxim Integrated
Maxim Integrated
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DS1856B-050+T&R
Proizvajalec / znamka: Maxim Integrated
Opis izdelka IC DGTL POT 50K 2CH 16CSBGA
Podatkovni listi: DS1856B-050+T&R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DS1856B-050+T&R
Številka dela DS1856B-050+T&R Proizvajalec Maxim Integrated
Opis IC DGTL POT 50K 2CH 16CSBGA Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 31640 pcs Podatkovni list DS1856B-050+T&R.pdf
Napetost - oskrba 2.85 V ~ 5.5 V Toleranca ±20%
Temperaturni koeficient (Typ) 50 ppm/°C Taper Linear
Paket naprave za dobavitelja 16-CSBGA (4x4) Serija -
Odpornost - Brisalec (Ohms) (Typ) - Odpornost (Ohms) 50k
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 16-LBGA, CSPBGA
Druga imena DS1856B-050+T&R-ND
DS1856B-050+TR
delovna temperatura -40°C ~ 95°C
Število Taps 256 Število vezij 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vrsta pomnilnika Non-Volatile
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vmesnik I²C
Lastnosti Temperature Sensor natančen opis Digital Potentiometer 50k Ohm 2 Circuit 256 Taps I²C Interface 16-CSBGA (4x4)