DS1856B-020+T&R
Maxim IntegratedMaxim Integrated
Maxim Integrated
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DS1856B-020+T&R
Proizvajalec / znamka: Maxim Integrated
Opis izdelka IC DGTL POT 20K 2CH 16BGA
Podatkovni listi: DS1856B-020+T&R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DS1856B-020+T&R
Številka dela DS1856B-020+T&R Proizvajalec Maxim Integrated
Opis IC DGTL POT 20K 2CH 16BGA Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 33033 pcs Podatkovni list DS1856B-020+T&R.pdf
Napetost - oskrba 2.85 V ~ 5.5 V Toleranca ±25%
Temperaturni koeficient (Typ) 50 ppm/°C Taper Linear
Paket naprave za dobavitelja 16-CSBGA (4x4) Serija -
Odpornost - Brisalec (Ohms) (Typ) - Odpornost (Ohms) 20k
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 16-LBGA, CSPBGA
delovna temperatura -40°C ~ 95°C Število Taps 256
Število vezij 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Vrsta pomnilnika Non-Volatile Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vmesnik I²C Lastnosti Temperature Sensor
natančen opis Digital Potentiometer 20k Ohm 2 Circuit 256 Taps I²C Interface 16-CSBGA (4x4) Konfiguracija Rheostat