DS1855X-050#T&R
Maxim IntegratedMaxim Integrated
DS1855X-050#T&R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DS1855X-050#T&R
Proizvajalec / znamka: Maxim Integrated
Opis izdelka IC DUAL NV DGTL POT/MEM 14-FCP
Podatkovni listi: DS1855X-050#T&R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DS1855X-050#T&R
Številka dela DS1855X-050#T&R Proizvajalec Maxim Integrated
Opis IC DUAL NV DGTL POT/MEM 14-FCP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4208 pcs Podatkovni list DS1855X-050#T&R.pdf
Napetost - oskrba 2.7 V ~ 5.5 V Toleranca ±20%
Temperaturni koeficient (Typ) 750 ppm/°C Taper Linear
Paket naprave za dobavitelja 14-FlipChip (2.11x2.34) Serija -
Odpornost - Brisalec (Ohms) (Typ) 400 Odpornost (Ohms) 50k
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 14-WFBGA, FCBGA
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Število Taps 100, 256
Število vezij 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vrsta pomnilnika Non-Volatile Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vmesnik I²C Lastnosti Selectable Address
natančen opis Digital Potentiometer 50k Ohm 2 Circuit 100, 256 Taps I²C Interface 14-FlipChip (2.11x2.34) Konfiguracija Potentiometer