DS1050Z-025+T&R
Maxim IntegratedMaxim Integrated
Maxim Integrated
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DS1050Z-025+T&R
Proizvajalec / znamka: Maxim Integrated
Opis izdelka IC OSC PROG TIMER 25KHZ 8SOIC
Podatkovni listi: DS1050Z-025+T&R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DS1050Z-025+T&R
Številka dela DS1050Z-025+T&R Proizvajalec Maxim Integrated
Opis IC OSC PROG TIMER 25KHZ 8SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 34640 pcs Podatkovni list DS1050Z-025+T&R.pdf
Napetost - oskrba 2.7 V ~ 5.5 V Tip Programmable Timer
Paket naprave za dobavitelja 8-SOIC Serija -
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Druga imena DS1050Z-025+CT delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Pogostost 25kHz
natančen opis Programmable Timer IC 25kHz 8-SOIC Trenutni - dobava 50µA