DS1050Z-25/T&R
Maxim IntegratedMaxim Integrated
Maxim Integrated
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DS1050Z-25/T&R
Proizvajalec / znamka: Maxim Integrated
Opis izdelka IC OSC PROG TIMER 25KHZ 8SOIC
Podatkovni listi: DS1050Z-25/T&R.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
  • Sporočilo
Specifikacije DS1050Z-25/T&R
Številka dela DS1050Z-25/T&R Proizvajalec Maxim Integrated
Opis IC OSC PROG TIMER 25KHZ 8SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 6461 pcs Podatkovni list DS1050Z-25/T&R.pdf
Napetost - oskrba 2.7 V ~ 5.5 V Tip Programmable Timer
Paket naprave za dobavitelja 8-SOIC Serija -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount
Pogostost 25kHz natančen opis Programmable Timer IC 25kHz 8-SOIC