DS1050Z-010+T&R
Maxim IntegratedMaxim Integrated
Maxim Integrated
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DS1050Z-010+T&R
Proizvajalec / znamka: Maxim Integrated
Opis izdelka IC OSC PROG TIMER 10KHZ 8SOIC
Podatkovni listi: DS1050Z-010+T&R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DS1050Z-010+T&R
Številka dela DS1050Z-010+T&R Proizvajalec Maxim Integrated
Opis IC OSC PROG TIMER 10KHZ 8SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 62650 pcs Podatkovni list DS1050Z-010+T&R.pdf
Napetost - oskrba 2.7 V ~ 5.5 V Tip Programmable Timer
Paket naprave za dobavitelja 8-SOIC Serija -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Druga imena DS1050Z-010+T&R-ND
DS1050Z-010+TR
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Pogostost 10kHz
natančen opis Programmable Timer IC 10kHz 8-SOIC Trenutni - dobava 50µA
Count - Številka osnovnega dela DS1050
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
DS1050Z-001+T&R
DS1050Z-001+T&R
Proizvajalci: Maxim Integrated
Opis: IC OSC PROG TIMER 1KHZ 8SOIC
Na zalogi: 62911 pcs
Prenesi: DS1050Z-001+T&R.pdf
RFQ
DS1050Z-10/T&R
DS1050Z-10/T&R
Proizvajalci: Maxim Integrated
Opis: IC OSC PROG TIMER 10KHZ 8SOIC
Na zalogi: 4182 pcs
Prenesi: DS1050Z-10/T&R.pdf
RFQ
DS1050Z-010+
DS1050Z-010+
Prenesi: DS1050Z-010+.pdf
DS1050Z-05
DS1050Z-05
Opis: IC OSC PROG TIMER 5KHZ 8SOIC
Prenesi: DS1050Z-05.pdf
DS1050Z-001
DS1050Z-001