DG201ADJ
Maxim IntegratedMaxim Integrated
Maxim Integrated
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DG201ADJ
Proizvajalec / znamka: Maxim Integrated
Opis izdelka IC SWITCH QUAD SPST 16DIP
Podatkovni listi: DG201ADJ.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
  • Sporočilo
Specifikacije DG201ADJ
Številka dela DG201ADJ Proizvajalec Maxim Integrated
Opis IC SWITCH QUAD SPST 16DIP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 4512 pcs Podatkovni list DG201ADJ.pdf
Napetost - enosmerna (V +) - Napetost - oskrba, dvojna (V ±) ±4.5 V ~ 18 V
Čas preklopa (ton, toff) (maks.) 600ns, 450ns Preklopi Circuit SPST - NC
Paket naprave za dobavitelja 16-PDIP Serija -
Pakiranje Tube Paket / primer 16-DIP (0.300", 7.62mm)
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Odpornost na stanje (Max) 200 Ohm
Število vezij 4 Multiplexer / Demultiplexer Circuit 1:1
natančen opis 4 Circuit IC Switch 1:1 200 Ohm 16-PDIP Tok - puščanje (IS (izklop)) (maks.) 5nA
Prestrezanje -90dB @ 100kHz Polnjenje vbrizgavanja 20pC
Prilagajanje kanala-kanala (ΔRon) - Kapaciteta kanala (CS (izklop), CD (izklop)) 5pF, 5pF