DG201AMSE/PR+
Maxim IntegratedMaxim Integrated
Maxim Integrated
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DG201AMSE/PR+
Proizvajalec / znamka: Maxim Integrated
Opis izdelka IC ANLG SWITCH QUAD SPST SOIC
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije DG201AMSE/PR+
Številka dela DG201AMSE/PR+ Proizvajalec Maxim Integrated
Opis IC ANLG SWITCH QUAD SPST SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2797 pcs Podatkovni list
Napetost - enosmerna (V +) - Napetost - oskrba, dvojna (V ±) ±4.5 V ~ 18 V
Čas preklopa (ton, toff) (maks.) 600ns, 450ns Preklopi Circuit SPST - NC
Paket naprave za dobavitelja - Serija -
Paket / primer - delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Odpornost na stanje (Max) 200 Ohm Število vezij 4
Multiplexer / Demultiplexer Circuit 1:1 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis 4 Circuit IC Switch 1:1 200 Ohm
Tok - puščanje (IS (izklop)) (maks.) 1nA Prestrezanje -90dB @ 100kHz
Polnjenje vbrizgavanja 20pC Prilagajanje kanala-kanala (ΔRon) -
Kapaciteta kanala (CS (izklop), CD (izklop)) 5pF, 5pF -3db Bandwidth -