DG201ACSE+
Maxim IntegratedMaxim Integrated
DG201ACSE+ Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DG201ACSE+
Proizvajalec / znamka: Maxim Integrated
Opis izdelka IC SWITCH QUAD SPST 16SOIC
Podatkovni listi: DG201ACSE+.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DG201ACSE+
Številka dela DG201ACSE+ Proizvajalec Maxim Integrated
Opis IC SWITCH QUAD SPST 16SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 22100 pcs Podatkovni list DG201ACSE+.pdf
Napetost - enosmerna (V +) - Napetost - oskrba, dvojna (V ±) ±4.5 V ~ 18 V
Čas preklopa (ton, toff) (maks.) 600ns, 450ns Preklopi Circuit SPST - NC
Paket naprave za dobavitelja 16-SO Serija -
Pakiranje Tube Paket / primer 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
delovna temperatura 0°C ~ 70°C (TA) Odpornost na stanje (Max) 200 Ohm
Število vezij 4 Multiplexer / Demultiplexer Circuit 1:1
natančen opis 4 Circuit IC Switch 1:1 200 Ohm 16-SO Tok - puščanje (IS (izklop)) (maks.) 5nA
Prestrezanje -90dB @ 100kHz Polnjenje vbrizgavanja 20pC
Prilagajanje kanala-kanala (ΔRon) - Kapaciteta kanala (CS (izklop), CD (izklop)) 5pF, 5pF