TPS799285YZUT
pregled izdelka
Številka dela: TPS799285YZUT
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG LINEAR 2.85V 200MA 5DSBGA
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije TPS799285YZUT
Številka dela TPS799285YZUT Proizvajalec N/A
Opis IC REG LINEAR 2.85V 200MA 5DSBGA Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6977 pcs Podatkovni list
Voltage Dropout (Max) 0.18V @ 200mA Voltage - Output (Min / Fixed) 2.85V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 6.5V
Paket naprave za dobavitelja 5-DSBGA (1x1.37) Serija -
Paket / primer 5-UFBGA, DSBGA PSRR 70dB ~ 38dB (100Hz ~ 100kHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena 296-18737-2 delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.85V 200mA 5-DSBGA (1x1.37) Trenutni - Quiescent (Iq) 60µA
Trenutni - izhod 200mA Nadzorne funkcije Enable