TPS799285DDCT
pregled izdelka
Številka dela: TPS799285DDCT
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG LIN 2.85V 200MA SOT23-5
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
250 pcs
500 pcs
1250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TPS799285DDCT
Številka dela TPS799285DDCT Proizvajalec N/A
Opis IC REG LIN 2.85V 200MA SOT23-5 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 162992 pcs Podatkovni list
Voltage Dropout (Max) 0.18V @ 200mA Voltage - Output (Min / Fixed) 2.85V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 6.5V
Paket naprave za dobavitelja SOT-23-5 Serija -
Paket / primer SOT-23-5 Thin, TSOT-23-5 PSRR 70dB ~ 38dB (100Hz ~ 100kHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena 296-32583-2
TPS799285DDCT-ND
delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.85V 200mA SOT-23-5 Trenutni - Quiescent (Iq) 60µA
Trenutni - izhod 200mA Nadzorne funkcije Enable