TPS799285DRVR
pregled izdelka
Številka dela: TPS799285DRVR
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG LDO 2.85V 0.2A 6SON
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TPS799285DRVR
Številka dela TPS799285DRVR Proizvajalec N/A
Opis IC REG LDO 2.85V 0.2A 6SON Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 99410 pcs Podatkovni list
Napetost / tok - izhod 1 220mA Napetost - Vhod Up to 6.5V
Napetost - razčlenitev 6-SON (2x2) Serija -
RoHS Status Digi-Reel® Topologija regulatorja 200mA
Polarizacija 6-WDFN Exposed Pad Druga imena 296-19747-6
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Število regulatorjev 0.1V @ 200mA
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Številka izdelka proizvajalca TPS799285DRVR Frekvenca - preklop Positive Fixed
Razširjen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 2.85V 200mA 6-SON (2x2) Opis IC REG LDO 2.85V 0.2A 6SON
Trenutni - izhod 2.85V Tok - meja (min) 1