TPS77501MPWPREP
pregled izdelka
Številka dela: TPS77501MPWPREP
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG LIN POS ADJ 20HTSSOP
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TPS77501MPWPREP
Številka dela TPS77501MPWPREP Proizvajalec N/A
Opis IC REG LIN POS ADJ 20HTSSOP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 18622 pcs Podatkovni list
Voltage Dropout (Max) - Voltage - Output (Min / Fixed) 1.5V
Voltage - Output (Max) 5.5V Napetost - Vhod (maks.) 10V
Paket naprave za dobavitelja 20-HTSSOP Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 20-PowerTSSOP (0.173", 4.40mm Width) PSRR 60dB (100Hz)
Vrsta izhoda Adjustable Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena 296-18163-1 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Adjustable 1 Output 1.5 V ~ 5.5 V 500mA 20-HTSSOP Trenutni - Quiescent (Iq) 125µA
Trenutni - izhod 500mA Nadzorne funkcije Enable, Reset