TPS77501DG4
pregled izdelka
Številka dela: TPS77501DG4
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG LIN POS ADJ 500MA 8SOIC
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
225 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TPS77501DG4
Številka dela TPS77501DG4 Proizvajalec N/A
Opis IC REG LIN POS ADJ 500MA 8SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 46206 pcs Podatkovni list
Voltage Dropout (Max) - Voltage - Output (Min / Fixed) 1.5V
Voltage - Output (Max) 5.5V Napetost - Vhod (maks.) 10V
Paket naprave za dobavitelja 8-SOIC Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity Pakiranje Tube
Paket / primer 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) PSRR 60dB (100Hz)
Vrsta izhoda Adjustable Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Število regulatorjev 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Adjustable 1 Output 1.5 V ~ 5.5 V 500mA 8-SOIC
Trenutni - Quiescent (Iq) 125µA Trenutni - izhod 500mA