TPS77501PWPRG4
pregled izdelka
Številka dela: TPS77501PWPRG4
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG LIN POS ADJ 20HTSSOP
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TPS77501PWPRG4
Številka dela TPS77501PWPRG4 Proizvajalec N/A
Opis IC REG LIN POS ADJ 20HTSSOP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 80535 pcs Podatkovni list
Voltage Dropout (Max) - Voltage - Output (Min / Fixed) 1.5V
Voltage - Output (Max) 5.5V Napetost - Vhod (maks.) 10V
Paket naprave za dobavitelja 20-HTSSOP Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 20-PowerTSSOP (0.173", 4.40mm Width) PSRR 60dB (100Hz)
Vrsta izhoda Adjustable Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Število regulatorjev 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 2 (1 Year)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Adjustable 1 Output 1.5 V ~ 5.5 V 500mA 20-HTSSOP
Trenutni - Quiescent (Iq) 125µA Trenutni - izhod 500mA