TPS3808G18DRVT
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TPS3808G18DRVT
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC VOLT SUPERVISOR 1.8V 6SON
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TPS3808G18DRVT
Številka dela TPS3808G18DRVT Proizvajalec N/A
Opis IC VOLT SUPERVISOR 1.8V 6SON Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 48543 pcs Podatkovni list
Napetost - Prag 1.67V Tip Simple Reset/Power-On Reset
Paket naprave za dobavitelja 6-WSON (2x2) Serija -
Ponastavitev časovnega zakasnitve Adjustable/Selectable Ponastaviti Active Low
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer 6-WDFN Exposed Pad
Izhod Open Drain or Open Collector Druga imena 296-32480-1
delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TJ) Število nadzorovanih napetosti 1