TPS3808G18DBVT
pregled izdelka
Številka dela: TPS3808G18DBVT
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC VOLT SUPERVISOR 1.8V SOT23-6
  • Sporočilo
Specifikacije TPS3808G18DBVT
Številka dela TPS3808G18DBVT Proizvajalec N/A
Opis IC VOLT SUPERVISOR 1.8V SOT23-6 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 65065 pcs Podatkovni list
Napetost - Prag 1.67V Tip Simple Reset/Power-On Reset
Paket naprave za dobavitelja SOT-23-6 Serija -
Ponastavitev časovnega zakasnitve Adjustable/Selectable Ponastaviti Active Low
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer SOT-23-6
Izhod Open Drain or Open Collector Druga imena 296-26943-2
TPS3808G18DBVT-ND
delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TJ) Število nadzorovanih napetosti 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Številka osnovnega dela TPS3808G18
Podobni izdelki
TPS3808G18DBVRG4
TPS3808G18DBVRG4
Proizvajalci: N/A
Opis: IC VOLT SUPERVISOR 1.8V SOT-23-6
Na zalogi: 113476 pcs
Prenesi:
RFQ
TPS3808G18QDBVRQ1
TPS3808G18QDBVRQ1
Proizvajalci: N/A
Na zalogi: 39958 pcs
Prenesi:
RFQ
TPS3808G18DBVTG4
TPS3808G18DBVTG4