TPS3808G25DBVT
pregled izdelka
Številka dela: TPS3808G25DBVT
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC VOLT SUPERVISOR 2.5V SOT23-6
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
250 pcs
500 pcs
1250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TPS3808G25DBVT
Številka dela TPS3808G25DBVT Proizvajalec N/A
Opis IC VOLT SUPERVISOR 2.5V SOT23-6 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 64790 pcs Podatkovni list
Napetost - Prag Adjustable/Selectable Napetost - razčlenitev SOT-23-6
Tip Simple Reset/Power-On Reset Serija -
Temperatura zaznavanja 2.33V RoHS Status Tape & Reel (TR)
Ponastavitev časovnega zakasnitve 1 Polarizacija SOT-23-6
Druga imena 296-32482-2
TPS3808G25DBVT-ND
delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TJ)
Število skladov Active Low Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Številka izdelka proizvajalca TPS3808G25DBVT
Razširjen opis Supervisor Open Drain or Open Collector Channel SOT-23-6 Opis IC VOLT SUPERVISOR 2.5V SOT23-6