TPA3100D2RGZR
pregled izdelka
Številka dela: TPA3100D2RGZR
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC AMP AUDIO PWR 21.8W D 48VQFN
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TPA3100D2RGZR
Številka dela TPA3100D2RGZR Proizvajalec N/A
Opis IC AMP AUDIO PWR 21.8W D 48VQFN Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 22255 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 10 V ~ 26 V Tip Class D
Paket naprave za dobavitelja 48-VQFN (7x7) Serija -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 48-VFQFN Exposed Pad
Vrsta izhoda 2-Channel (Stereo) Druga imena 296-19423-2
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours) Maksimalna izhodna moč x Kanali @ Load 21.8W x 2 @ 8 Ohm