TPA3100D2PHP
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TPA3100D2PHP
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC AMP AUDIO PWR 21.8W D 48TQFP
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TPA3100D2PHP
Številka dela TPA3100D2PHP Proizvajalec N/A
Opis IC AMP AUDIO PWR 21.8W D 48TQFP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 13047 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 10 V ~ 26 V Tip Class D
Paket naprave za dobavitelja 48-HTQFP (7x7) Serija -
Pakiranje Tray Paket / primer 48-TQFP Exposed Pad
Vrsta izhoda 2-Channel (Stereo) Druga imena 296-26881
TPA3100D2PHP-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours) Maksimalna izhodna moč x Kanali @ Load 21.8W x 2 @ 8 Ohm
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
TPA3100D2PHPRG4
TPA3100D2PHPRG4
Proizvajalci: N/A
Opis: IC AMP AUDIO PWR 21.8W D 48TQFP
Na zalogi: 28574 pcs
Prenesi:
RFQ
TPA302EVM
TPA302EVM
Proizvajalci: N/A
Opis: 0.3-W STEREO AUDIO AMP EVAL MODU
Na zalogi: 6877 pcs
Prenesi:
RFQ
TPA3100D2EVM
TPA3100D2EVM
Opis: EVALUATION MODULE FOR TPA3100D2
TPA3100D2PHPG4
TPA3100D2PHPG4