TPA3100D2EVM
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TPA3100D2EVM
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka EVALUATION MODULE FOR TPA3100D2
Podatkovni listi:
Status RoHs Se ne uporablja / se ne uporablja
  • Sporočilo
Specifikacije TPA3100D2EVM
Številka dela TPA3100D2EVM Proizvajalec N/A
Količina na voljo 6474 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 10 V ~ 26 V Uporabljena IC / del TPA3100D2
Priložena vsebina Board(s) Serija -
Vrsta izhoda 2-Channel (Stereo) Druga imena 296-21138
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Maksimalna izhodna moč x Kanali @ Load 20W x 2 @ 8 Ohm