TMS320VC5409ZGU100
pregled izdelka
Številka dela: TMS320VC5409ZGU100
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC FIXED POINT DSP 144-BGA
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije TMS320VC5409ZGU100
Številka dela TMS320VC5409ZGU100 Proizvajalec N/A
Opis IC FIXED POINT DSP 144-BGA Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5156 pcs Podatkovni list
Napetost - V / I 3.30V Napetost - jedro 1.80V
Tip Fixed Point Paket naprave za dobavitelja 144-BGA MICROSTAR (12x12)
Serija TMS320C54x Pakiranje Tray
Paket / primer 144-LFBGA delovna temperatura -40°C ~ 100°C (TC)
On-chip RAM 64kB Nehlapen pomnilnik ROM (32 kB)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vmesnik Host Interface, McBSP
Ura 100MHz Številka osnovnega dela TMS320VC5409