TMS320VC5410APGE16
pregled izdelka
Številka dela: TMS320VC5410APGE16
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC DSP FIX PT 160 MIPS 144-LQFP
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
60 pcs
120 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TMS320VC5410APGE16
Številka dela TMS320VC5410APGE16 Proizvajalec N/A
Opis IC DSP FIX PT 160 MIPS 144-LQFP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3534 pcs Podatkovni list
Napetost - V / I 3.30V Napetost - jedro 1.60V
Tip Fixed Point Paket naprave za dobavitelja 144-LQFP (20x20)
Serija TMS320C54x Pakiranje Tray
Paket / primer 144-LQFP Druga imena 296-12080
delovna temperatura -40°C ~ 100°C (TC) On-chip RAM 128kB
Nehlapen pomnilnik ROM (32 kB) Tip montaže Surface Mount
Vmesnik Host Interface, McBSP Ura 160MHz