TMS320VC5409GGU100
pregled izdelka
Številka dela: TMS320VC5409GGU100
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC DIG SIG PROCESSOR 144-BGA
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije TMS320VC5409GGU100
Številka dela TMS320VC5409GGU100 Proizvajalec N/A
Opis IC DIG SIG PROCESSOR 144-BGA Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6753 pcs Podatkovni list
Napetost - V / I 3.30V Napetost - jedro 1.80V
Tip Fixed Point Paket naprave za dobavitelja 144-BGA MICROSTAR (12x12)
Serija TMS320C54x Pakiranje Tray
Paket / primer 144-LFBGA Druga imena 296-10763
296-10763-5-ND
delovna temperatura -40°C ~ 100°C (TC) On-chip RAM 64kB
Nehlapen pomnilnik ROM (32 kB) Tip montaže Surface Mount
Vmesnik Host Interface, McBSP Ura 100MHz