TMS320VC5402GGU100
pregled izdelka
Številka dela: TMS320VC5402GGU100
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC DIG SIG PROCESSOR 144-BGA
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
160 pcs
640 pcs
1120 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TMS320VC5402GGU100
Številka dela TMS320VC5402GGU100 Proizvajalec N/A
Opis IC DIG SIG PROCESSOR 144-BGA Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 7388 pcs Podatkovni list
Napetost - V / I 3.30V Napetost - jedro 1.80V
Tip Fixed Point Paket naprave za dobavitelja 144-BGA MICROSTAR (12x12)
Serija TMS320C54x Pakiranje Tray
Paket / primer 144-LFBGA Druga imena 296-10761
296-10761-5-ND
delovna temperatura -40°C ~ 100°C (TC) On-chip RAM 32kB
Nehlapen pomnilnik ROM (8 kB) Tip montaže Surface Mount
Vmesnik Host Interface, McBSP Ura 100MHz