TMS320VC5401GGU50
pregled izdelka
Številka dela: TMS320VC5401GGU50
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC FIXED POINT DPS 144-BGA
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije TMS320VC5401GGU50
Številka dela TMS320VC5401GGU50 Proizvajalec N/A
Opis IC FIXED POINT DPS 144-BGA Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3997 pcs Podatkovni list
Napetost - V / I 3.30V Napetost - jedro 1.80V
Tip Fixed Point Paket naprave za dobavitelja 144-BGA MICROSTAR (12x12)
Serija TMS320C54x Pakiranje Tube
Paket / primer 144-LFBGA Druga imena 296-12147-5
delovna temperatura -40°C ~ 100°C (TC) On-chip RAM 16kB
Nehlapen pomnilnik ROM (8 kB) Tip montaže Surface Mount
Vmesnik Host Interface, McBSP Ura 50MHz