TMS320VC5402ZGU100
pregled izdelka
Številka dela: TMS320VC5402ZGU100
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC DGTL SIGNAL PROCESSOR 144-BGA
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
160 pcs
640 pcs
1120 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TMS320VC5402ZGU100
Številka dela TMS320VC5402ZGU100 Proizvajalec N/A
Opis IC DGTL SIGNAL PROCESSOR 144-BGA Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 9442 pcs Podatkovni list
Napetost - V / I 3.30V Napetost - jedro 1.80V
Tip Fixed Point Paket naprave za dobavitelja 144-BGA MICROSTAR (12x12)
Serija TMS320C54x Pakiranje Tray
Paket / primer 144-LFBGA Druga imena 296-26862
TMS320VC5402ZGU100-ND
delovna temperatura -40°C ~ 100°C (TC) On-chip RAM 32kB
Nehlapen pomnilnik ROM (8 kB) Tip montaže Surface Mount
Vmesnik Host Interface, McBSP Ura 100MHz