TMS320BC53PQ57
pregled izdelka
Številka dela: TMS320BC53PQ57
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC DSP 132-BQFP
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije TMS320BC53PQ57
Številka dela TMS320BC53PQ57 Proizvajalec N/A
Opis IC DSP 132-BQFP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4654 pcs Podatkovni list
Napetost - V / I 5.00V Napetost - jedro 5.00V
Tip Fixed Point Paket naprave za dobavitelja 132-BQFP (24.54x24.54)
Serija TMS320C5x Pakiranje Tray
Paket / primer 132-BQFP Bumpered delovna temperatura 0°C ~ 70°C (TA)
On-chip RAM 8kB Nehlapen pomnilnik ROM (32 kB)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 4 (72 Hours)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vmesnik BSP, SSP, TDM
Ura 57MHz Številka osnovnega dela TMS320BC53