TMS320BC52PZ100
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TMS320BC52PZ100
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC DSP 100LQFP
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije TMS320BC52PZ100
Številka dela TMS320BC52PZ100 Proizvajalec N/A
Opis IC DSP 100LQFP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3178 pcs Podatkovni list
Napetost - V / I 5.00V Napetost - jedro 5.00V
Tip Fixed Point Paket naprave za dobavitelja 100-LQFP (14x14)
Serija TMS320C5x Pakiranje Tray
Paket / primer 100-LQFP delovna temperatura 0°C ~ 70°C (TA)
On-chip RAM 2kB Nehlapen pomnilnik ROM (8 kB)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vmesnik BSP, SSP
Ura 100MHz Številka osnovnega dela TMS320BC52