TMS320BC52PJ100
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TMS320BC52PJ100
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC DSP 100-QFP
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije TMS320BC52PJ100
Številka dela TMS320BC52PJ100 Proizvajalec N/A
Opis IC DSP 100-QFP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5871 pcs Podatkovni list
Napetost - V / I 5.00V Napetost - jedro 5.00V
Tip Fixed Point Paket naprave za dobavitelja 100-QFP (14x20)
Serija TMS320C5x Pakiranje Tray
Paket / primer 100-BQFP delovna temperatura 0°C ~ 70°C (TA)
On-chip RAM 2kB Nehlapen pomnilnik ROM (8 kB)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 4 (72 Hours)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vmesnik BSP, SSP
Ura 100MHz Številka osnovnega dela TMS320BC52