TMS320BC57SPGE80
pregled izdelka
Številka dela: TMS320BC57SPGE80
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC DSP 144-LQFP
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije TMS320BC57SPGE80
Številka dela TMS320BC57SPGE80 Proizvajalec N/A
Opis IC DSP 144-LQFP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6192 pcs Podatkovni list
Napetost - V / I 5.00V Napetost - jedro 5.00V
Tip Fixed Point Paket naprave za dobavitelja 144-LQFP (20x20)
Serija TMS320C5x Pakiranje Tray
Paket / primer 144-LQFP delovna temperatura 0°C ~ 70°C (TA)
On-chip RAM 14kB Nehlapen pomnilnik ROM (4 kB)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vmesnik BSP, HPI, SSP
Ura 80MHz Številka osnovnega dela TMS320BC57