TLV27L2IDG4
pregled izdelka
Številka dela: TLV27L2IDG4
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC OPAMP GP 160KHZ RRO 8SOIC
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
375 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TLV27L2IDG4
Številka dela TLV27L2IDG4 Proizvajalec N/A
Opis IC OPAMP GP 160KHZ RRO 8SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 67928 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba, enojna / dvojna (±) 2.7 V ~ 16 V, ±1.35 V ~ 8 V Napetost - vhodni odmik 500µV
Paket naprave za dobavitelja 8-SOIC Ubi stopnja 0.06 V/µs
Serija - Pakiranje Tube
Paket / primer 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Vrsta izhoda Rail-to-Rail
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Število vezij 2
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Gain Bandwidth Product 160kHz