TLV27L2ID
pregled izdelka
Številka dela: TLV27L2ID
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC OPAMP GP 160KHZ RRO 8SOIC
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
75 pcs
150 pcs
525 pcs
1050 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TLV27L2ID
Številka dela TLV27L2ID Proizvajalec N/A
Opis IC OPAMP GP 160KHZ RRO 8SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 43653 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba, enojna / dvojna (±) 2.7 V ~ 16 V, ±1.35 V ~ 8 V Napetost - vhodni odmik 500µV
Paket naprave za dobavitelja 8-SOIC Ubi stopnja 0.06 V/µs
Serija - Pakiranje Tube
Paket / primer 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Vrsta izhoda Rail-to-Rail
Druga imena 296-26815-5
TLV27L2ID-ND
delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število vezij 2 Tip montaže Surface Mount
Gain Bandwidth Product 160kHz natančen opis General Purpose Amplifier 2 Circuit Rail-to-Rail 8-SOIC
Trenutni - dobava 7µA Trenutni - izhod / kanal 400µA
Trenutne - vstopne pristranskosti 1pA Številka osnovnega dela TLV27L2
Vrsta ojačevalnika General Purpose
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
TLV27L2IDG4
TLV27L2IDG4
Proizvajalci: N/A
Opis: IC OPAMP GP 160KHZ RRO 8SOIC
Na zalogi: 67928 pcs
Prenesi:
RFQ
TLV27L2CDGK
TLV27L2CDGK
Proizvajalci: N/A
Opis: IC OPAMP GP 160KHZ RRO 8VSSOP
Na zalogi: 70727 pcs
Prenesi:
RFQ
TLV27L2CDRG4
TLV27L2CDRG4
TLV27L2IDGKRG4
TLV27L2IDGKRG4
TLV27L2IDGK
TLV27L2IDGK
TLV27L2IDR
TLV27L2IDR
TLV27L2CDGKR
TLV27L2CDGKR
TLV27L2IDRG4
TLV27L2IDRG4
TLV27L1IDG4
TLV27L1IDG4
TLV27L2IDGKR
TLV27L2IDGKR
TLV27L1IDR
TLV27L1IDR
TLV27L2CDR
TLV27L2CDR
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%