TLV27L1IDR
pregled izdelka
Številka dela: TLV27L1IDR
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC OPAMP GP 160KHZ RRO 8SOIC
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TLV27L1IDR
Številka dela TLV27L1IDR Proizvajalec N/A
Opis IC OPAMP GP 160KHZ RRO 8SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 168173 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba, enojna / dvojna (±) 2.7 V ~ 16 V, ±1.35 V ~ 8 V Napetost - vhodni odmik 500µV
Paket naprave za dobavitelja 8-SOIC Ubi stopnja 0.06 V/µs
Serija - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Vrsta izhoda Rail-to-Rail
Druga imena 296-12229-2
TLV27L1IDRG4
TLV27L1IDRG4-ND
delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število vezij 1 Tip montaže Surface Mount
Gain Bandwidth Product 160kHz natančen opis General Purpose Amplifier 1 Circuit Rail-to-Rail 8-SOIC