TLV1549IDRG4
pregled izdelka
Številka dela: TLV1549IDRG4
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC ADC 10BIT SER 38K 8SOIC
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije TLV1549IDRG4
Številka dela TLV1549IDRG4 Proizvajalec N/A
Opis IC ADC 10BIT SER 38K 8SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4904 pcs Podatkovni list
Napetost - Supply, Digital 3 V ~ 3.6 V Napetost - Supply, Analog 3 V ~ 3.6 V
Paket naprave za dobavitelja 8-SOIC Serija -
Stopnja vzorčenja (na sekundo) 38k Referenčni tip External
Razmerje - S / H: ADC 1:1 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število vhodov 1 Število bitov 10
Število pretvornikov A / D 1 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta vnosa Single Ended
Lastnosti - natančen opis 10 Bit Analog to Digital Converter 1 Input 1 SAR 8-SOIC
Podatkovni vmesnik SPI Konfiguracija S/H-ADC
Številka osnovnega dela TLV1549 Arhitektura SAR
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
TLV1562IDWR
TLV1562IDWR
Proizvajalci: N/A
Opis: IC 10-BIT PGMABLE A/D 28-SOIC
Na zalogi: 4753 pcs
Prenesi:
RFQ
TLV1549ID
TLV1549ID
Proizvajalci: N/A
Opis: IC 3V 10-BIT SERIAL A/D 8-SOIC