TLV1549IDR
pregled izdelka
Številka dela: TLV1549IDR
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC ADC 10BIT SER 38K 8SOIC
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije TLV1549IDR
Številka dela TLV1549IDR Proizvajalec N/A
Opis IC ADC 10BIT SER 38K 8SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5759 pcs Podatkovni list
Napetost - Supply, Digital 3 V ~ 3.6 V Napetost - Supply, Analog 3 V ~ 3.6 V
Paket naprave za dobavitelja 8-SOIC Serija -
Stopnja vzorčenja (na sekundo) 38k Referenčni tip External
Razmerje - S / H: ADC 1:1 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) delovna temperatura -40°C ~ 85°C