TLV1549CDR
pregled izdelka
Številka dela: TLV1549CDR
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC 10 BIT 38 KSPS ADC S/O 8-SOIC
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TLV1549CDR
Številka dela TLV1549CDR Proizvajalec N/A
Opis IC 10 BIT 38 KSPS ADC S/O 8-SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 31143 pcs Podatkovni list
Napetost - Supply, Digital 3 V ~ 3.6 V Napetost - Supply, Analog 3 V ~ 3.6 V
Paket naprave za dobavitelja 8-SOIC Serija -
Stopnja vzorčenja (na sekundo) 38k Referenčni tip External
Razmerje - S / H: ADC 1:1 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Druga imena TLV1549CDRG4
TLV1549CDRG4-ND
delovna temperatura 0°C ~ 70°C Število vhodov 1