TL2575-33IN
pregled izdelka
Številka dela: TL2575-33IN
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG BUCK 3.3V 1A 16DIP
1 pcs
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TL2575-33IN
Številka dela TL2575-33IN Proizvajalec N/A
Opis IC REG BUCK 3.3V 1A 16DIP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 45461 pcs Podatkovni list
Voltage - Output (Min / Fixed) 3.3V Voltage - Output (Max) -
Napetost - Vhod (Min) 4.75V Napetost - Vhod (maks.) 40V
Topologija Buck Sinhronski usmerjevalnik No
Paket naprave za dobavitelja 16-PDIP Serija -
Pakiranje Tube Paket / primer 16-DIP (0.300", 7.62mm)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena 296-21095-5
TL2575-33INE4
TL2575-33INE4-ND
delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TJ)
Število izhodov 1 Tip montaže Through Hole
Funkcija Step-Down Frekvenca - preklop 52kHz
natančen opis Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 3.3V 1 Output 1A 16-DIP (0.300", 7.62mm) Trenutni - izhod 1A