TL2575-15IKV
pregled izdelka
Številka dela: TL2575-15IKV
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG BUCK 15V 1A TO220-5
1 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TL2575-15IKV
Številka dela TL2575-15IKV Proizvajalec N/A
Opis IC REG BUCK 15V 1A TO220-5 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 35458 pcs Podatkovni list
Voltage - Output (Min / Fixed) 15V Voltage - Output (Max) -
Napetost - Vhod (Min) 4.75V Napetost - Vhod (maks.) 40V
Topologija Buck Sinhronski usmerjevalnik No
Paket naprave za dobavitelja TO-220-5 Serija -
Pakiranje Tube Paket / primer TO-220-5 Formed Leads
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena 296-21498-5 delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TJ)
Število izhodov 1 Tip montaže Through Hole
Funkcija Step-Down Frekvenca - preklop 52kHz
natančen opis Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 15V 1 Output 1A TO-220-5 Formed Leads Trenutni - izhod 1A