TL2575-33IKTTR
pregled izdelka
Številka dela: TL2575-33IKTTR
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG BUCK 3.3V 1A 5-DDPAK
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TL2575-33IKTTR
Številka dela TL2575-33IKTTR Proizvajalec N/A
Opis IC REG BUCK 3.3V 1A 5-DDPAK Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 69681 pcs Podatkovni list
Voltage - Output (Min / Fixed) 3.3V Voltage - Output (Max) -
Napetost - Vhod (Min) 4.75V Napetost - Vhod (maks.) 40V
Topologija Buck Sinhronski usmerjevalnik No
Paket naprave za dobavitelja DDPAK/TO-263-5 Serija -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena 296-21828-2
TL2575-33IKTTRG3
TL2575-33IKTTRG3-ND
TL257533IKTTR
delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TJ)
Število izhodov 1 Tip montaže Surface Mount
Funkcija Step-Down Frekvenca - preklop 52kHz
natančen opis Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 3.3V 1 Output 1A TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA Trenutni - izhod 1A