SN75LBC968DLR
pregled izdelka
Številka dela: SN75LBC968DLR
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC TXRX 9/9 HALF 56SSOP
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije SN75LBC968DLR
Številka dela SN75LBC968DLR Proizvajalec N/A
Opis IC TXRX 9/9 HALF 56SSOP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3627 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 4.75 V ~ 5.25 V Tip Transceiver
Paket naprave za dobavitelja 56-SSOP Serija -
Histereza sprejemnika 500mV Protokol -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 56-BSSOP (0.295", 7.50mm Width)
Druga imena SN75LBC968DLRG4
SN75LBC968DLRG4-ND
delovna temperatura 0°C ~ 70°C