SN75LBC786DW
pregled izdelka
Številka dela: SN75LBC786DW
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC QUAD RS-423-B DRIV/REC28-SOIC
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije SN75LBC786DW
Številka dela SN75LBC786DW Proizvajalec N/A
Opis IC QUAD RS-423-B DRIV/REC28-SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4702 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 10.8 V ~ 13.2 V Tip Transceiver
Paket naprave za dobavitelja 28-SOIC Serija -
Histereza sprejemnika 40mV Protokol RS423
Pakiranje Tube Paket / primer 28-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Druga imena 296-6893-5 delovna temperatura 0°C ~ 70°C