SN75LP1185DW
pregled izdelka
Številka dela: SN75LP1185DW
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC LOW RS-232 DRIVER/REC 20-SOIC
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
175 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SN75LP1185DW
Številka dela SN75LP1185DW Proizvajalec N/A
Opis IC LOW RS-232 DRIVER/REC 20-SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 28980 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 4.75 V ~ 5.25 V Tip Transceiver
Paket naprave za dobavitelja 20-SOIC Serija -
Histereza sprejemnika 1V Protokol RS232
Pakiranje Tube Paket / primer 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Druga imena 296-6972-5
SN75LP1185DWE4
SN75LP1185DWE4-ND
delovna temperatura 0°C ~ 70°C