SN75C185DW
pregled izdelka
Številka dela: SN75C185DW
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC LP MULTIPLE DRV/RCV 20-SOIC
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SN75C185DW
Številka dela SN75C185DW Proizvajalec N/A
Opis IC LP MULTIPLE DRV/RCV 20-SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 40500 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 4.5 V ~ 13.2 V Tip Transceiver
Paket naprave za dobavitelja 20-SOIC Serija -
Histereza sprejemnika 1.1V Protokol RS232
Pakiranje Tube Paket / primer 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Druga imena 296-1753
SN75C185DWE4
SN75C185DWE4-ND
delovna temperatura 0°C ~ 70°C