SN75C185DWR
pregled izdelka
Številka dela: SN75C185DWR
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC MULT DRVR/RCVR LP 20-SOIC
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SN75C185DWR
Številka dela SN75C185DWR Proizvajalec N/A
Opis IC MULT DRVR/RCVR LP 20-SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 119788 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 4.5 V ~ 13.2 V Tip Transceiver
Paket naprave za dobavitelja 20-SOIC Serija -
Histereza sprejemnika 1.1V Protokol RS232
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Druga imena 296-14972-2
SN75C185DWRE4
SN75C185DWRE4-ND
SN75C185DWRG4
SN75C185DWRG4-ND
delovna temperatura 0°C ~ 70°C